PIANINO NUX NPK10BLK SET
SKU: 1270157
  • Preuzmite u radnji
Preuzmite u našoj radnji u Sarajevu
Besplatno
  • BH Pošta
Vaša pošiljka će biti poslana putem BH Pošte
2-3 Dana
7 KM
  • EuroExpress dostava
Vaša pošiljka će biti poslana putem EuroExpress-a
1-2 Dana
12 KM
Out of stock
Don't Miss Top Accessories
Description
Boja: Crna
Broj tipki: 88 Triple-sensor scaled hammer-action keyboard (with escapement and ivory feel)
Polifonija (maksimalna): 189
Broj zvukova: 12 built-in tones
Broj pjesama: Demo Songs: 30
Broj pjesama za snimanje: 1 song (approx. 18000 notes total)
Pojačala: 10W X 2
Zvučnici: 3″ X 6″ Oval Speaker
Napajanje: DC12V/2A
Kontrole: Touch Sensitivity: 5 types (Super Light/Light/Medium/Heavy/Super Heavy)
Specifikacije: Sound Chip: Dream 5708 DSP
Specifikacije II: Transpose: -6 to +5 in semitones
Specifikacije III: Rhythm: 12 drum patterns
Svojstva: Master Tuning Range: 415Hz to 460Hz
Svojstva II: User Preset: 2 memory banks
Svojstva III: Auto-sleep, Damper (included), 3-Pedal Unit (optional)
Pribor: Stand, Damper (included), 3-Pedal Unit (optional)
Širina: 1300mm
Dubina: 270mm